Предмет: Математика,
автор: lolevgen
За 2,4 кг цукерок і 1,6кг печива заплатили 118 грн. Скільки коштуе 1 кг цукерок, якщо 1 кг печива коштуе 28 грн?
Ответы
Автор ответа:
11
Ответ:
Пошаговое объяснение:
1,6* 28= 44,8 кг печиво
118-44,8= 73,2 кг стоять цукерки
73,2:2,4= 30,5 грн коштує 1 кг цукерок
lolevgen:
Ты лучшая , Софирен! Люблю , целую
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: iljailjalol
Предмет: Русский язык,
автор: kokoskokos
Предмет: Русский язык,
автор: LidkaLodka
Предмет: Математика,
автор: Maksmasters1455