Предмет: Математика,
автор: lubakurochka
купили 1кг печива і 2 кг цукерок і за всю покупку заплатили 60грн. скільки коштує кілограм цукерок,якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази?
Ответы
Автор ответа:
0
15грн коштуе 1 кг печива 25 грн 1 кг цукерок
Интересные вопросы
Предмет: Математика,
автор: hrystynalybjaneczka
Предмет: Психология,
автор: cleverhuman93
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: 75свят
Предмет: Физика,
автор: Superbatla