Предмет: Математика,
автор: vasycat666
Магазин продав 12 кг цукерок і 9 кг печева усього на суму 639 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок якщо 1 кг печева коштує 23 грн
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Купили :
печива 9 кг по 23 грн за 1 кг
цукерок 12 кг по ? грн.за 1 кг
Сума покупки - 639 грн.
1) 9 * 23 = 207 грн. коштує 9 кг печива
2) 639 - 207 =432 грн. коштує 12 кг цукерок
3) 432 : 12 = 36 грн. коштує 1 кг цукерок
Интересные вопросы
Предмет: Физика,
автор: aleks24022002
Предмет: Русский язык,
автор: класс1234567789
Предмет: Английский язык,
автор: kotouha
Предмет: Математика,
автор: Аноним