Предмет: Математика,
автор: winneru7
Ціна груш — t грн. за 1 кг, а ціна яблук — b грн. за 1 кг.
Запиши у вигляді виразу: вартість 2 кг груш
(без пропусків між буквами, числами та знаками дій. Для запису дії множення використовуй символ *. У арифметичній дії на першому місці пиши число)
??????
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2t
Пошаговое объяснение:
Ціна груш — t грн. за 1 кг
вартість 2 кг груш -?
Так же , как с цифрами, чтобы найти стоимость 2 кг , умножаем цену за 1 кг на количество кг, т.е. t*2 и записываем более правильным выражением 2t
Cтоимость 2 кг груш 2t грн
winneru7:
Спасибо!!
Интересные вопросы
Предмет: Математика,
автор: bessarabmariya
Предмет: Українська мова,
автор: svetlana852
Предмет: Українська мова,
автор: tomoxazp
Предмет: Математика,
автор: Муйнкруфт
Предмет: История,
автор: Аноним