Предмет: Українська мова, автор: krivulskijandrij

діалог на тему допомога навколишньому середовищу

Ответы

Автор ответа: yevheniiadmytrenko
0

Відповідь:

  • Алло я сьогодні з  батьками вернулась з Гаваї.
  • Класно і як природа там?
  • І не кажи нашим рівнятися на них треба всюди чисто, прибрано ніхто не кидає сміття по вулицях. А в готелі ... одним словом чистота.
  • я вважаю що якби кожна людина викидала сміття куди треба то і у наших селах і містах був порядок як і в европейських державах.
  • Слухай до мене вчора подруга з Дніпра подзвонила ну так вот у їхній школі проводять збір батарейок.
  • А для чого?
  • Вона пояснила що через викидання батарейок куди попало наша земля дуже виснажується і брудниться
  • Так? як жаль) я навіть і не знала. Дякую що повідомила.
  • До речі у них там діє акція допоможи природі. Діти добровільно з дорослими ідуть і прибирають ліси. І крім того у деяких подруг мої подружки вдома сортують сміття.
  • Навіщо?
  • Як навіщо. Глянь ось наприклад папір до папіру і цей папір вони або палять або на макулатуру. Металічні банки зі склом в окремий пакет. А наприклад речі природного походження вони кладуть у компостну яму там воно перегниє і буде добриво для дерев.
  • Ясно дякую що ти мені розказала. Слухай мене мама кличе. Якщо хочеш прийди до мене в гості і ми на цю тему договоримо.
  • Добре передавай своїм домашнім привіт
  • Папа

Пояснення:


yevheniiadmytrenko: Це я накинула є помилки виправляйте у зошиті.
krivulskijandrij: дякую
yevheniiadmytrenko: Нема за що
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык, автор: trek220206
Предмет: Русский язык, автор: nyschanna
Предмет: Английский язык, автор: костян102