Предмет: Математика,
автор: Аноним
Кілограм полуниць дорожчий за кілограм яблук на 6,4 грн. За 5 кг полуниць заплатили стільки, скільки за 9 кг яблук. Скільки коштує 1 кг полуниць? 1 кг яблук?
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
x-кг полуниць
(x-6,4)-кг яблук
5x=9(x-6,4)
5x=9x-57,6
-4x=-57,6
x=14.4 (грн) - кг полуниць
14.4-6.4=8 (грн) - кг яблук
Пошаговое объяснение:
Интересные вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: esensandu
Предмет: Русский язык,
автор: olesyaknyagini
Предмет: Русский язык,
автор: zozolotowa2014
Предмет: Українська мова,
автор: kimhaeu86271
Предмет: Биология,
автор: shullua