Предмет: Математика, автор: denisdolya056987

Хлопчик купив 1,8 кг печева и 1,5 кг цукерок.За всю покупню він заплатив 281,88.Скільки коштує 1 кг печева,якщо 1 кг цукеров коштують 111,6 грн?

ПОМОГИТЕ СРОЧНО!

Ответы

Автор ответа: tanusamosic
1

111,6×1,5=167,4 за цукерки

281,88-167,4=114,48 за 1,8 кг печева

114,48:1,8=63,6 кг печева

Интересные вопросы