Предмет: Математика,
автор: denisdolya056987
Хлопчик купив 1,8 кг печева и 1,5 кг цукерок.За всю покупню він заплатив 281,88.Скільки коштує 1 кг печева,якщо 1 кг цукеров коштують 111,6 грн?
ПОМОГИТЕ СРОЧНО!
Ответы
Автор ответа:
1
111,6×1,5=167,4 за цукерки
281,88-167,4=114,48 за 1,8 кг печева
114,48:1,8=63,6 кг печева
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: НазеркеБесеназарова
Предмет: Русский язык,
автор: лул2
Предмет: Русский язык,
автор: Koshka1982
Предмет: Биология,
автор: VKatyaV