Предмет: Биология, автор: sherbanyulia28

Чому поведінка людини не є її особистою справою?(срочно)​

Ответы

Автор ответа: dianahello7
0

Тому що її жести, погляд тощо дуже впливають на оточуючих її людей, як позитивно, так і негативно.

Автор ответа: miykalove
1

Відповідь:

Особистим життям фізичної особи є її поведінка у сфері особистісних, сімейних, побутових, інтимних, товариських, професійних, ділових та інших стосунків поза межами суспільної діяльності, яка здійснюється, зокрема, під час виконання особою функцій держави або органів місцевого самоврядування.

Неможливо визначити абсолютно всі види поведінки фізичної особи у сферах особистого та сімейного життя, оскільки особисті та сімейні права є частиною природних прав людини, які не є вичерпними‚ і реалізуються в різноманітних і динамічних відносинах майнового та немайнового характеру, стосунках, явищах, подіях тощо. Право на приватне та сімейне життя є засадничою цінністю, необхідною для повного розквіту людини в демократичному суспільстві, та розглядається як право фізичної особи на автономне буття незалежно від держави, органів місцевого самоврядування, юридичних і фізичних осіб.

Пояснення:

Интересные вопросы
Предмет: Английский язык, автор: 120866
Предмет: Русский язык, автор: anastasiaannn
Пожалуйста, очень срочно!
Прочитайте текст и выполните задания 21—28. Ответы запишите словами или цифрами.

(1) Ночью собака подкралась к заснувшей даче и бесшумно улеглась на своё место под террасой. (2) Пахло людьми, и в открытые окна приносились тихие звуки короткого дыхания. (3) Люди спали, и собака ревниво сторожила их. (4) Она спала чутко и при каждом шорохе вытягивала голову с двумя неподвижными огоньками глаз, фосфорически светящихся в темноте. (5) А тревожных звуков было много в чуткой весенней ночи. (6) В траве шуршало что-то невидимое и подбиралось к самому носу собаки. (7) Хрустела прошлогодняя ветка под заснувшей птицей. (8) На близком шоссе грохотала телега и скрипели нагруженные чем-то тяжёлым возы.

21. Какой частью речи является слово заснувшей (предложение 1)?

22. Напишите номер предложения с необособленным определением.

23. Напишите способ образования слова огоньками (предложение 4).

24. Сколько звуков в слове своё (предложение 1)? Свой ответ запишите цифрой.

25. Напишите, простым или сложным является предложение 4.

26. Из предложений 7, 8 выпишите страдательное причастие.

27. Среди предложений 3-7 найдите предложение, которое соединяется с предыдущим с помощью личного местоимения. Напишите номер этого предложения.

28. Каким членом предложения является слово ревниво в предложении 3?