Предмет: Математика,
автор: ganna7931
На покупку нових книжок для класної бібліотечки потрібно 300 грн.Олесь запропонувпв кожному з 30 учнів класу принести по 4 кг макулатури.Макулатуру приймають по 2грн за 1кг.Чи вистачить грошей отриманих за макулатуру,на покупку нових книжок для класної бібліотечки?По скільки кілограміа макулатури треба рринести кожному учню,щоб грошей вистачило на покупку книжок?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
не вистаче буде 240 грн
Пошаговое объяснение:
треба щоб принесли по 5 кг 5 *30 = 150 грн
1 кг =2 грн
150*2 = 300 грн
Автор ответа:
0
не вистачить
1)2×4=8 грн буде на 1 учня
2)8×30=240 грн будить всього
потрібно кожному принести 5 кг: 300÷30=10 грн макалатури
10÷2=5 кг макалатури
Интересные вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: зима6
Предмет: Русский язык,
автор: MbILLIb
Предмет: Технология,
автор: jagubovaelena
Предмет: Математика,
автор: ruslana0506
Предмет: Алгебра,
автор: katrin020207p6me4s