Предмет: Українська література, автор: sofiacmakina

ПОМОГИТЕ ПЖ1. Хто на Щуку подав до суду «бумагу»? а) Невідомо; б) Осли; в) Лисичка. 2. Скільки суддів розглядало справу Щуки? а) Семеро; б) п’ятеро; в) троє. 3. У чому звинувачувалася Щука? а) Ображала мешканців ставка і не давала їм жити; б) вкусила людину за палець; в) розруйнувала греблю. 4. Л. Глібов говорить про суддів, що це народ: а) хитрий і розумний; б) справедливий та чемний; в) добрячий та плохий. 5. Лисиця в суді була представлена як: а) свідок; б) секретар; в) стряпчий. 6. У чому була суть першого вироку, який винесли судді по справі Щуки? а) Ув’язнити на один рік; б) зварити з неї юшку; в) повісити на вербі. 7. Яку пропозицію подала Лисичка суддям стосовно покарання Щуки? а) Спалити живою на вогнищі; б) миттєво розстріляти; в) кинути у річку. 8. Хто зайвий у запропонованому ланцюжку героїв твору: Осли, Сорока, Шкапа, Цапи, Щука? а) Осли; б) Сорока; в) Шкапа. 9. Кого з героїв твору Л. Глібова «Щука» стосується прислів’я: «Не те в Кузьми на умі»? а) Щуки; б) Лисиці; в) Цапа. 10. В якому році Л. Глібов написав байку «Щука»? а) 1856; б) 1847; в) 1858. 11. Лисиця називає у байці Щуку: а) негідницею; б) розбійницею; в) пройдохою. 12. Яка думка про правду висловлюється у творі? а) «Правда і у вогні не горить, і у воді не тоне»; б) «Як не мудруй, а правди ніде діти»; в) «Добрі вісті не лежать на місці

Ответы

Автор ответа: valerianovtimyr
18

Ответ:

якому році написано байку?

а)
1847

б)
1858

в)
1856

2.
Хто на Щуку подав до суду "бумагу"?

а)
невідомо

б)
Осли

в)
Лисичка

3.
Скільки суддів розглядало справу Щуки?

а)
5

б)
7

в)
3

4.
У чому звинувачувалась Щука?

а)
ображала мешканців ставка й не давала їм жити

б)
вкусила людину

в)
зруйнувала греблю

5.
Глібов говорить про суддів, що це народ...

а)
добрячий та плохий

б)
справедливий та чемний

в)
хитрий та розумний

6.
Лисиця в суді була представлена як

а)
секретар

б)
стряпчий

в)
свідок

7.
У чому суть першого вироку, який винесли судді по справі Щуки?

а)
зварити з неї юшку

б)
ув'язнити на один рік

в)
повісити на вербі

8.
Яку пропозицію подала Лисичка суддям стосовно покарання Щуки?

а)
кинути у річку

б)
спалити у вогнищі

в)
миттєво розстріляти

9.
Хто зайвий у ланцюжку героїв: Осли, Сорока, Шкапа

а)
Осли

б)
Сорока

в)
Шкапа

10.
Кого з героїв твору стосується прислів'я:"Не те в Кузьми на умі"?

а)
Щуки

б)
Цапа

в)
Лисиці

11.
Лисиця називає у байці Щуку ...

а)
Негідницею

б)
пройдохою

в)
розбійницею

12.
Яка думка про правду висловлюється у творі?

а)
"Добрі вісті не лежать на місці"

б)
"Правда і у вогні не горить, і у воді не тоне"

в)
"Як не мудруй, а правди ніде діти"

Ключ до тесту
1. б (5 балів)
2. а (5 балів)
3. а (5 балів)
4. а (5 балів)
5. а (5 балів)
6. б (5 балів)
7. в (5 балів)
8. а (5 балів)
9. б (5 балів)
10. в (5 балів)
11. в (5 балів)
12. в (5 балів

Объяснение:

Интересные вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Lowestry
Предмет: Английский язык, автор: алина27082014
Предмет: Английский язык, автор: Vanyavano
Привет всем!Меня зовут Маша.Я с Украины.Мне 11 лет.Я ученица 5-го класса.Я живу с мамой,папой и любимым пёсиком по имени Вовик.Пять дней в неделю я хожу в школу,но выходные дни я мои родители встречаемся с друзями и хорошо проводии время. Мы ходим в боулинг или в картинг.Когда хорошая погода, мы делаем пикник у нас во дворе и приглашаем родных и друзей.
Занятия в школе начинаются в 8:30.Я учу два иностранных языка,английский и француский.В школе мне не легко учится,но я стараюсь очень.В будущем я хотела бы стать дизайнером одежды.После школы я хожу на современную хореографию с элементами гимнастики. Я считаю если хорошо заниматься то в будущем хореограф может быть как моя вторая професия.Я бы хотела как мой тренер учить детей танцам и правильным движениям.Мы с моим колективом участвуем в многих соревнованиях.У меня есть грамоты и медали.Я благодарна своим родителям которые меня любят и помогают в моем развиватся для своих целей.Спасибо моим учителям,тренерам и людям которые помогают и поддерживают.
Предмет: Русский язык, автор: as006
Предмет: Математика, автор: Ольгапрахт