Предмет: Математика, автор: maksomar2019

ДАЮ 27 БАЛОВ!!! за 4 пачки печива и 3 пляшки мінімальної води заплатили 102 грн скільки коштуж 1 пачка печева якщо вона дорожща пляжки мініральної води
на 8 грн​

Ответы

Автор ответа: alexandrsazanov19820
0

Ответ:

ответ 1224

Пошаговое объяснение:

4×3×102

Интересные вопросы