Предмет: Математика,
автор: apsereda08
3. Кілограм яблук дешевше кілограма груш на 0,3 грн., але за 3 кг яблук
заплатили стільки ж, скільки за 2 кг груш, Скільки коштує 1 кг яблук і
скільки коштує 1 кг груш?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Покрокове пояснення:
Нехай 1кг яблук коштує х грн., тоді 1кг груш коштує (х+0,3)грн. За 3кг яблук заплатили 3х грн., а за 2кг груш - 2(х+0,3) грн. За умовою:
3х = 2(х+0,3)
3х=2х+0,6
3х-2х=0,6
х=0,6 грн. коштує 1кг яблук
х+0,3=0,6+0,3=0,9грн. коштує 1кг груш.
Интересные вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: нора8
Предмет: Русский язык,
автор: риртгирртрт
Предмет: Русский язык,
автор: tatyanabelousova
Предмет: Русский язык,
автор: Андрюха192017
Предмет: Алгебра,
автор: vkysnoemaso