Предмет: Математика, автор: apsereda08

3. Кілограм яблук дешевше кілограма груш на 0,3 грн., але за 3 кг яблук
заплатили стільки ж, скільки за 2 кг груш, Скільки коштує 1 кг яблук і
скільки коштує 1 кг груш?​

Ответы

Автор ответа: ruslana770614
1

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай 1кг яблук коштує х грн., тоді 1кг груш коштує (х+0,3)грн. За 3кг яблук заплатили 3х грн., а за 2кг груш - 2(х+0,3) грн. За умовою:

3х = 2(х+0,3)

3х=2х+0,6

3х-2х=0,6

х=0,6 грн. коштує 1кг яблук

х+0,3=0,6+0,3=0,9грн. коштує 1кг груш.

Интересные вопросы
Предмет: Алгебра, автор: vkysnoemaso