Предмет: Математика,
автор: anastasiamilaha17
Вартість 1 кг печива 5 цілих 1/4 грн. Скільки коштує 3/4 кг ; 1 ціла 1/4 ; 200 г печива? Срочно с обьяснением!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Приложения:

Автор ответа:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
200г =1/5
3/4×21/4=63/16=3 15/16грн стоит 3/4кг
5/4×21/4=105/16= 6 9/16 грн 1 1/4кг
1/5×21/4=21/20=1 1/20 грн 200г
ChristmasIQ2:
Жми значки удачи
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Artem102ruse
Предмет: Русский язык,
автор: раяна421
Предмет: Українська мова,
автор: mrsdamobo4ij20
Предмет: Алгебра,
автор: mumig