Предмет: Математика,
автор: kostapoane
6 кг фарби для стелі коштують приблизно 270 грн. Їм необхідно придбати 9 кг фарби. Скільки буде коштувати фарба?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Відповідь: 405 грн коштує фарба
Пошаговое объяснение:
1) 270:6=45 (грн) - коштує 1 кг фарби
2) 45*9= 405 (грн) - коштує фарба яку потрібно придбати
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: LeonidNVL
Предмет: Русский язык,
автор: Няка000
Предмет: Другие предметы,
автор: kri10477145
Предмет: География,
автор: stephan457367
Предмет: Английский язык,
автор: yana9224