Предмет: Математика,
автор: zazsa1357
Допоможіть будь ласка розв'язати цю задачу.Купили 3 кг цукерок і 4 кг печива,заплативши за всю покупку 91,6 грн.Скільки коштує 1 кг печива,якщо 1 кг цукерок коштує 15,6 грн?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
11.2 грн
Пошаговое объяснение:
1 кг цукерок-15.6грн
3*15.6=46.8грн-3 кг цукерок
91.6-46.8=44.8грн-коштує 4 кг печива
44.8:4=11.2грн-коштує 1 кг печива
Интересные вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: 2darts2
Предмет: Русский язык,
автор: annatselovalni
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: айна500
Предмет: Другие предметы,
автор: irina88039
Предмет: Математика,
автор: jajjajava