Предмет: Математика,
автор: irinakise5889
ПОМОГИТЕ ДАМ 30 БАЛЛОВ!!
У магазин завезли 24 кг печива за ціною 49,5 грн і 28 кг цукерок . Яка загальна вартість печива і цукерок , якщо ціна цукерок у 1,6 рази більша за ціну печива ?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
49,5*1,6=79,2
79,2+49,5=128,7
Пошаговое объяснение:
irinakise5889:
спасибооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: диса16
Предмет: Русский язык,
автор: vayparr
Предмет: Русский язык,
автор: catshlyambur
Предмет: Информатика,
автор: muradusoyan
Предмет: Математика,
автор: zubabuba