Предмет: Математика,
автор: hhhhhhhhhhhhhhh10
1. Для приготування салату було використано фрукти.
За допомогою малюнка дай відповіді на запитання.
• Скільки груш і манго було використано?
• Скільки апельсинів пішло на приготування?
- Скільки разом усіх фруктів було в салаті?
• Манго коштує 20 грн за штуку. Скільки коштували всі
куплені манго?
Яблука розрізали на 4 частини. Скільки четвертинок
яблука було було в салаті?
За груші заплатили 48 грн. Яка ціна однієї груші?
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1.Манго-14. Груш-24
2.апельсинів 21
3.Всього фруктів 79
4.20×14=280(грн)
5. 40 четвертинок
6. 48:24=2(грн)
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: tusi2004
Предмет: Русский язык,
автор: dmalyseva9
Предмет: Русский язык,
автор: sapiyev001
Предмет: Математика,
автор: Krismas14642
Предмет: Физика,
автор: slfjci