Предмет: Математика,
автор: vysockaaliza359
Мама доручила Яні купити 0,75 кг печива, 0,4 кг вафель та 0,25 кг цукерок. Решту дозволила дівчинці витратити на “Горішки”. Скільки у Яни залишиться грошей на “Горішки”, якщо мама видала їй 100 грн, а 1 кг печива коштує 48 грн, 1 кг вафель коштує 65 грн, 1 кг цукерок коштує 120 грн?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
36+26+30=92(витратила на печиво, вафлі та горішки)
100-92=9(залишилося у Яни на горішки)
Пошаговое объяснение:
yaruask:
Не 9 а 8. Знаю що просто помилитися цифрою, але вирішив написати
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Дарья199811
Предмет: Английский язык,
автор: nesterova1205
Предмет: Русский язык,
автор: danil666228
Предмет: Математика,
автор: sashapomazanov
Предмет: Английский язык,
автор: kirstepino69