Предмет: Математика,
автор: pastushok1
Задача
За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 128 грн. Скільки коштує кілограм печива і скільки - кілограм цукерок , якщо цукерки дорожчі за печиво на 11 грн?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
х - коштує печиво
х+11 коштують цукерки
Розв'язування
2х+3(х+11)=128
2х+3х+33=128
5х=128-33
5х=95
х=95:5
х=19 (грн)
19+11=30 (грн)
Відповідь
печиво коштує 19 гривень за 1 кг, цукерки 30 гривень за 1 кг
pastushok1:
Дякую
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kolyaavsetsin
Предмет: Українська мова,
автор: птица26
Предмет: Русский язык,
автор: Викина
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: svetik2808