Предмет: Математика, автор: animelublu057

2,4 кг цукерок коштують 105,6 грн, а 3,2 кг печава 70.4 грн. Скільки коштуе 1 кг цукерок?
СРОЧНОО​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Пошаговое объяснение:

105,6 : 2,4 = 44 грн коштує 1 кг цукерок

70,4 : 3,2 = 22 грн коштує 1 кг печіва


animelublu057: А киллограм печенья?
dyexfnf: А Ви прочитали, що написали в задачі? Де питання про печіво?
Интересные вопросы
Предмет: Литература, автор: maksumgavrulko7656