Предмет: Математика,
автор: svincickya
Купи 4 олівці за ціною 6 грн. І лінійку за ціною 12 грн. Яка вартість покупки?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
36 грн вся покупка
Пошаговое объяснение:
6 * 4 + 12 * 1 = 24 + 12 = 36 грн вся покупка
6*4 = 24 грн стоят олівці
12*1 = 12 грн стоит лінійка
24+12 = 36 грн вся покупка
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Blumberg
Предмет: Английский язык,
автор: ПятёрочкаУМА
Предмет: Русский язык,
автор: 130912mg
Предмет: Алгебра,
автор: maiam
Предмет: Русский язык,
автор: sdaasd21