Предмет: Математика,
автор: vtkac245
за 7 кг яблук і 2 кг слив заплатили 59 скільки коштує 1 кг яблук і 1 кг слив якщо відомо що 3 кг яблук дорожчі за 1 кг слив на 3 грн.
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Покрокове пояснення:
нехай 1 кг яблук це х, а 1 кг слив це у, тоді
7х+2у=59
3х=у+3
розв'язуємо рівняння і отримуємо що
х=5
у=12
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Elinka2016
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: nikita20060507
Предмет: Биология,
автор: zhenyaLevchuk
Предмет: Английский язык,
автор: kotlot00