Предмет: Математика,
автор: bmaja4022
а) Ціна кілограма груш 42 грн. Скільки кілограмів груш купили, якщо за покупку заплатили: 1) 100,8 грн;
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 2.4кг
Пошаговое объяснение: 100.8\2=2.4
Автор ответа:
0
Ответ:
2,4 кг
Пошаговое объяснение:
1 кг груш = 42 грн
? кг груш = 100,8 грн
100,8 : 42 = 2,4 (кг) - купили груш
Интересные вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Sofiagurova200
Предмет: Английский язык,
автор: настя5162
Предмет: Русский язык,
автор: Morange100
Предмет: История,
автор: fry80