Предмет: Математика, автор: bmaja4022

а) Ціна кілограма груш 42 грн. Скільки кілограмів груш купили, якщо за покупку заплатили: 1) 100,8 грн;​

Ответы

Автор ответа: 656010584
0

Ответ: 2.4кг

Пошаговое объяснение:  100.8\2=2.4

Автор ответа: iramazurk
0

Ответ:

2,4 кг

Пошаговое объяснение:

1 кг груш = 42 грн

? кг груш = 100,8 грн

100,8 : 42 = 2,4 (кг) - купили груш

Интересные вопросы