Предмет: Математика,
автор: hazzzeone
Три однакових апельсини коштують 21 грн. Яка ціна одного апельсина?
СРОЧНО!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
7 грн коштує один апельсин(Табличка множення, 3•7=21)
Пошаговое объяснение:
7 грн коштує один апельсин(Табличка множення, 3•7=21)
Пошаговое объяснение:
hazzzeone:
спасибо,понял
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: toxa35
Предмет: Русский язык,
автор: darinag2
Предмет: Английский язык,
автор: sonia9436
Предмет: Английский язык,
автор: tolkunovzena04u