Предмет: Математика, автор: arinastar02

Допоможіть с задачею будь ласка Купили 10кг моркви й виготовили з неї 2л соку. Яка ціна 1 л соку, якщо 1 кг моркви коштував 8грн?

Ответы

Автор ответа: titan228pro
1

Ответ:

1л соку = 5кг

1л соку=5*8=40грн

Пошаговое объяснение:

Интересные вопросы
Предмет: Математика, автор: sergei4532666