Предмет: Математика,
автор: Аноним
ПОМОГИТЕ!!! ПОЖАЛУЙСТА!!!! 50 БАЛЛОВ!!!!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Нехай грн. коштує 1 тонна цукру, тоді
грн. було відведено на закупівлю цукру за планом.
грн. було відведено на закупівлю цукру за планом.
Рівняння:
грн. коштує 1 тонна цукру.
·
грн. було відведено на закупівлю цукру за планом.
Вiдповiдь: 400 000 грн.
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: yanikum
Предмет: Русский язык,
автор: Физикхо
Предмет: Русский язык,
автор: alex8304
Предмет: Биология,
автор: maks5142