Предмет: Математика,
автор: azytkanan2021
кілограм цукерок коштує 120 грн, а кілограм печива - у 3 рази дешевше, від цукерок. скільки кілограм печива можно купити за 200 грн .
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
120÷3= 40(грн)- коштує один кілограм
200÷40=5(кг)
відповідь: 5 кілограм
Автор ответа:
0
120:3=40 (грн) один кг печива
200:40=5 (кг) печива можна купити на 200грн
200:40=5 (кг) печива можна купити на 200грн
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Julia22112016
Предмет: Английский язык,
автор: орынай5
Предмет: Русский язык,
автор: Дина03
Предмет: Русский язык,
автор: anonym74