Предмет: Математика, автор: azytkanan2021

кілограм цукерок коштує 120 грн, а кілограм печива - у 3 рази дешевше, від цукерок. скільки кілограм печива можно купити за 200 грн . ​

Ответы

Автор ответа: dianaderkac90
3

Ответ:

120÷3= 40(грн)- коштує один кілограм

200÷40=5(кг)

відповідь: 5 кілограм

Автор ответа: dariabliaharska
0
120:3=40 (грн) один кг печива
200:40=5 (кг) печива можна купити на 200грн
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Julia22112016
Предмет: Английский язык, автор: орынай5