Предмет: Математика,
автор: kokok2
Мама купила 2 кг слив по ціні 24 грн та та один кг яблук по ціні 18 грн. Знайти середню ціну 1 кг фруктів. памагите решить с обєснением
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1 кг Слив - 24 грн
Слив-2 кг
1 кг Яблук - 18 грн
1)24+24+18=66(грн)
2)66÷3=22(грн)
Відповідь: середня ціна 22 грн
Автор ответа:
0
Ответ:
1 кг яблук - 18грн
1 кг слив = 24гр1 кг слив = 24грн / 2кг = 12 грн.
Відповідь: 1 кг яблук = 18грн; 1 кг слив = 12грн.
Интересные вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: CarDriver07
Предмет: Русский язык,
автор: anya0302
Предмет: Английский язык,
автор: настюша445
Предмет: История,
автор: 1nicita11
Предмет: Математика,
автор: semaaliyeva5