Предмет: Математика, автор: ZLATAveter

За 2 кг картоплі заплатили 26 грн. Скільки коштують 20 кг картоплі?
Склади пропорцію для розв'язання задачі, позначивши буквою твартість 20 кг картоплі.

Ответы

Автор ответа: dasrddldk
1
2кг=26 грн
20кг=х
Х= 260 грн
Автор ответа: dobriktaty
0

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Приложения:
Интересные вопросы