Предмет: Математика,
автор: ZLATAveter
За 2 кг картоплі заплатили 26 грн. Скільки коштують 20 кг картоплі?
Склади пропорцію для розв'язання задачі, позначивши буквою твартість 20 кг картоплі.
Ответы
Автор ответа:
1
2кг=26 грн
20кг=х
Х= 260 грн
20кг=х
Х= 260 грн
Автор ответа:
0
Відповідь:
Покрокове пояснення:
Приложения:

Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: liana0606
Предмет: Английский язык,
автор: Mashutka26051
Предмет: Английский язык,
автор: Setyaew96
Предмет: Математика,
автор: ggpromaster333