Предмет: Математика,
автор: kapustovoitova85
За 3 кг печива заплатили 228 грн. Скільки
будуть коштувати 4 кг цукерок, якщо їх
ціна на 20 грн. більша, ніж ціна печива?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
384
Пошаговое объяснение:
228/3=76 грн - цена 1 кг печенья.
76+20=96 грн - цена 1 кг конфет.
4·96=384 грн - цена 4 кг конфет.
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: акаевалюдмила
Предмет: Английский язык,
автор: MashaRak98
Предмет: Английский язык,
автор: olgamaryutina
Предмет: Математика,
автор: sergayenot
Предмет: Математика,
автор: gorbachievas