Предмет: Алгебра,
автор: natalataranuk221
За 5 кг цукерок и 4 кг печева мама заплатила 320 грн. Ск. коштує 1 кг цукерок і 1 кг печера, якщо. За цукерок дорожчі на 60 грн від 2 кг печева? (Помогите пж) Єслі шо я всьо правильно написала)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Нехай, ціна 1 кг цукерок дорівнює х грн, тоді ціна 1 кг печива дорівнює у грн. 5 кг цукерок і 4 кг печива коштують 120 грн, тоді: 5х + 4у = 320
3 кг цукерок коштують на 60 грн > 2 кг печива, тоді: 3х - 2у = 60. Складемо й розв'яжемо систему рівнянь :
1) {5х +4у = 320
{3х -2у =60 | *2
{5х +4у +6х -4у= 320+ 120
{3х -2у = 60
{11х= 440 , тоді х= 40
{3х -2у = 60
3х- 2у= 60
3*40- 2у=60
120 -2у =60
2у=60
у=30
Відповідь: 1 кг цукерок коштує 40 грн, а 1 кг печива коштує 30 грн
Объяснение:
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Polina2005g
Предмет: Русский язык,
автор: Mirlia
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: snowflakehellfox
Предмет: Обществознание,
автор: arnold2848