Предмет: Математика,
автор: anastasiakuleva55
За 7 кг апельсинів та 4 кг лимонів заплатили 260 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів та 1 кг лимонів, якщо 5 кг апельсинів дорожчi за 2 кг лимонiв на 40 грн?
Ответы
Автор ответа:
0
Пошаговое объяснение:
1 кг апельсинов = х грн
1 кг лимонов = у грн
7х + 4у = 260 | : 2
5х - 2у = 40
3,5х + 2у = 130
5х - 2у = 40
8,5х = 170
3,5х + 2у = 130
1)
8,5х = 170
х = 170 : 8,5
х = 20
2)
3,5х + 2у = 130
3,5*20 + 2у = 130
70 + 2у = 130
2у = 130 - 70
2у = 60
у = 60 : 2
у = 30
1 кг апельсинов = (х) = 20 грн
1 кг лимонов = (у) = 30 грн
killuazoldikkk:
помоги
Интересные вопросы
Предмет: Технология,
автор: yanka20nana
Предмет: Русский язык,
автор: akimovaValeria
Предмет: Английский язык,
автор: Anastasiyandre
Предмет: Математика,
автор: ivanova105
Предмет: Математика,
автор: katyakarpenko2006