Предмет: Математика,
автор: maksimdolikd
За 5 кг картоплі заплатили 70 грн. Скільки коштують 14 кг картоплі? Склади пропорцію для розв'язання задачі, позначивши буквою mвартість 14 кг картоплі. Відповідь: 5 =70
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Складемо пропорцію:
5 кг - 70 грн
14 кг - х грн
Рішення:
5/14 = 70/х
5х = 70 * 14
5х = 980
х = 980 : 5
х = 196грн коштують 14 кг картоплі
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Superjiker
Предмет: Русский язык,
автор: Сафэ
Предмет: Русский язык,
автор: Мандринчик06
Предмет: Биология,
автор: Robot2104