Предмет: Математика,
автор: rakuzovanasta
Купили 2,5 кг яблук і 3,5 кг черешні, заплативши за всю покупку 95,75 грн. Скільки коштує 1 кг яблук, якщо 1 кр черешні коштує 17,5 грн?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
13.8 грн
Пошаговое объяснение:
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: leesaverthman
Предмет: Русский язык,
автор: мил74
Предмет: Русский язык,
автор: курица10
Предмет: Информатика,
автор: fjdkenbdnodod
Предмет: Биология,
автор: lion3599