Предмет: Математика, автор: vlasovaanna20123008

582°. За 3 кг яблук заплатили 45 грн. Скільки коштують 7 кг таких яблук.


решить пропорционально​

Ответы

Автор ответа: Alonersoul
1

Ответ:

7 кг яблук коштують 105 грн.

Пошаговое объяснение:

\frac{3}{45} = \frac{7}{x}

перемножаем накрест:

3х = 7*45

3х = 315

х = 315/3

х = 105 (грн)

Відповідь: 7 кг яблук коштують 105 грн.

Интересные вопросы
Предмет: Русский язык, автор: alinarudi
Предмет: Русский язык, автор: gunka1980rzaeva