Предмет: Алгебра,
автор: chartvonline
5. Кілограм бананів коштує b грн., а кілограм яблук – на а грн. менше.
Запишіть У вигляді виразу вартість 2кг бананів і 3кг яблук.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2b+3(b-a)=2b+3b-3a=5b-3a так как я понимаю
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ayarjoldosbekov
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ssultanvdv
Предмет: Алгебра,
автор: vikylik111a828
Предмет: Математика,
автор: var23po
Предмет: Английский язык,
автор: aizadazoldosova05