Предмет: Математика,
автор: slobodaniknatasa4
скільки коштує кілограм цукерок якщо за 3 7/9 кг заплатили 136 грн дам 90 балов
Ответы
Автор ответа:
2
1 кг - ? грн
3(7/9) кг - 136 грн
1) 136 : 3(7/9) = 136/1 * 9/34 = 36 грн
Відповідь: 1 кг цукерок коштує 36 грн
Интересные вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: abdurahimsheraliev03
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: d81078820
Предмет: Информатика,
автор: veronikapugaceva50
Предмет: Физика,
автор: Vanalo
Предмет: Физика,
автор: islamislam20052005