Предмет: Математика,
автор: slobodaniknatasa4
скільки коштує кілограм цукерок якщо за 3 7/9 кг заплатили 136 грн
slobodaniknatasa4:
даю 50 балов
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:1 кг - ? грн3(7/9) кг - 136 грн1) 136 : 3(7/9) = 136/1 * 9/34 = 36 грнВідповідь: 1 кг цукерок коштує 36 грн
Пошаговое объяснение:
Интересные вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: matvey2011petrenko
Предмет: История,
автор: Heatjshwaweknd
Предмет: Математика,
автор: sofapehova5
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: cooweeeee