Предмет: Математика,
автор: deadersed
Тетяна купила 7 кг яблук за 21 грн, а Сергій купивши 9 кг яблук за 24 грн. Хто з них купивши кілограм яблук дешевше?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
21÷7=3
24÷9=2.6
Сергей купил яблок дешевле
Интересные вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: viktoriiyaastar
Предмет: История,
автор: zanerkezanabaj57
Предмет: Литература,
автор: milamatusevych
Предмет: Химия,
автор: smirnova71
Предмет: Русский язык,
автор: egorzenkov1986