Предмет: Математика, автор: marchenko2010asd

скажіть будь ласка рішення задачі математика 6 клас
За 5/9 кг цукерок заплатили 15 грн.
Скільки коштує 1 кг цих цукерок​

Ответы

Автор ответа: lubomyrripey
2

1) 15 ÷ 5 =3 (грн) - за ⅑

2) 3 • 9 =27 (грн) - за кг

Відповідь: 1кг цукерок коштує 27 гривень

Интересные вопросы
Предмет: Математика, автор: lerashulkina
Предмет: История, автор: parvinamelikova0