Предмет: Математика,
автор: marchenko2010asd
скажіть будь ласка рішення задачі математика 6 клас
За 5/9 кг цукерок заплатили 15 грн.
Скільки коштує 1 кг цих цукерок
Ответы
Автор ответа:
2
1) 15 ÷ 5 =3 (грн) - за ⅑
2) 3 • 9 =27 (грн) - за кг
Відповідь: 1кг цукерок коштує 27 гривень
Интересные вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: listlessver
Предмет: Математика,
автор: lerashulkina
Предмет: История,
автор: artiomki45
Предмет: История,
автор: parvinamelikova0
Предмет: Геометрия,
автор: zlatikana3