Предмет: Математика,
автор: Nekit338TM
Придбали 2 кг яблук за ціною 16 грн/кг і 3 кг груш ціною 21 грн/ кг. Скільки заплатили за всю покупку? Запиши розв'язання у вигляді виразу срочно
Ответы
Автор ответа:
7
1) 16 • 2 =32 (грн) - ціна яблук
2) 21 • 3 =63 (грн) - ціна груш
3) 63 + 32 =95 (грн) - разом
Відповідь: За всю покупку заплатили 95 гривень
Интересные вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: anastasiapalij38
Предмет: Геометрия,
автор: udovitskayasnezhana
Предмет: Алгебра,
автор: kaminskaanhelina
Предмет: Геометрия,
автор: msyshevcova83
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: Аноним