Предмет: Математика,
автор: nadyabileris
Один ліцей купив 7 упаковок води по 6 пляшок в упаковці, а інший - 4 такі упаковки. При цьому перший ліцей заплатив на 63 грн більше ніж другий. Скільки коштує 1 пляшка води?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
вартість 1 пляшки 3,5 грн
Пошаговое объяснение:
1) 7×6=42 плящки води купив 1 ліцей
2) 4×6=24плящки купив 2 ліцей
3) 42-24=18 пляшок більше купив 1 ліцей
4) 63÷18=3.5 грн - вартість 1 пляшки
Автор ответа:
0
Ответ:
3,5
Пошаговое объяснение:
1. 7•6=42 (пл.) пляшок купив перший ліцей
2. 4•6=24 (пл.) пляшок купив другий ліцей
3. 42-24=18 (пл.) на скільки більше купив перший
4. 63:18=3,5 (грн)
відповідь: 1 пляшка води коштує 3 грн 50 к
Интересные вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: yosyagazirovaniy
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: vpolak161
Предмет: Русский язык,
автор: cat404404404
Предмет: Геометрия,
автор: denisklor