Предмет: Математика,
автор: shark220
1. Улітку кілограм полуниці коштує 65 грн. Тетянка з мамою купили 3 кг 500 г ягід. Скільки решти вони отримають з 300 грн?Допоможіть
Ответы
Автор ответа:
12
Ответ:72,5.
Пошаговое объяснение:
65*3.5кг =227.5 (всего заплатили )
227.5-300= -72.5 (сдачи получили- )
bulgakvladislava:
Поч с остачей а не ровно
Интересные вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: stasyyy23
Предмет: Окружающий мир,
автор: dasabelous82
Предмет: Информатика,
автор: efimpislar
Предмет: История,
автор: dimamarchenko2007