Предмет: Математика, автор: bohatyrviktoria

СРОЧНО!!!!!!100балів У трапеції АВСД на бічній стороні СД позначено точку Н так, що СН:НД=2:5. Пряма, паралельна основам, перетинає сторону в точцi G . Знайдіть GH . якщо ВС=14, AD=21.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: aarr04594
1

Відповідь: 16 см.

Покрокове пояснення:

Необхідно з точки С провести пряму СК паралельну стороні АВ (проведіть). Точка К належить АD. Точка M, точка перетину прямої СК і GH, (позначте все на рисунку). Тоді АВСК паралелограм, АК=ВСGM=14 см,

KD=21-14=7 см.

Розглянемо кут КСD, сторони якого перетинають МН || KD, тоді спираючись на теорему Фалеса запишемо пропорцію. (Якщо вчили подібність трикутників, то можна спиратися на лему про подібні трикутники).

МН:КD=CH:CD.

За умовою СН:НD=2:5, тоді

МН:7=2:(2+5), звідси МН=2 см.

GH=GM+MH=14+2=16 см.

Интересные вопросы
Предмет: Информатика, автор: gulinskanasta7
Предмет: Другие предметы, автор: tereshchyklilia78
Маркетингова ситуація ​ Спеціалізована провідна фірма Swedeborg, діє на ринку меблів Швеції та володіє 28% цього ринку, виявила в 1974 р. нові ринкові можливості на стагнуючому ринку Західної Німеччини. Маркетингова концепція, що використовувалась на шведському ринку (весь асортимент орієнтований на широкі цільові групи), не виявилася цілком придатною для Німеччини, особливо внаслідок повного захоплення тамтешнього ринку конкурентами. Тому керівництво фірми Swedeborg вирішило націлити свою діяльність на нові групи споживачів з використанням інноваційно-збутової та сегментаційної стратегії. Мета такої стратегії - використання відповідної специфічної ринкової ситуації у ФРН до 1980 р. Річний оборот десяти магазинів фірми повинен був скласти 500 млн німецьких марок. Особливості нової маркетингової концепції. 1. Орієнтація на новий цільовий сегмент, виділений за психографічними та поведінковими ознаками. Тобто, були обрані люди, що відчувають себе молодими і що характеризуються рухливістю, високими вимогами до дизайну і до якості, господарською розсудливістю, інтелігентною купівельною поведінкою. 2. Нова єдина (що відповідає цільовому сегменту) ідея товарів і послуг. Swedeborg працює за допомогою своїх партнерів, які беруть частину послуг на себе (наприклад, транспортують і монтують продукцію). 3. Комунікація. Замовник Swedeborg повинен відчувати певний статус. Це означає, що він виділяється інтелігентною купівельною поведінкою, комунікабельністю при оформленні купівлі, високим естетичним смаком. Одночасно із задоволенням замовника повинні бути досягнуті високий ступінь популярності марки фірми, ефект мотивації купівлі та високий ступінь ідентифікації. 4. Розподіл. Розміщення десяти магазинів з вигодою в ціновому аспекті поблизу місць скупчення потенційних покупців. Питання та завдання 1. Розробіть систему маркетингових цілей фірми Swedeborg. Які зв'язки існують між маркетинговими цілями і загальними цілями підприємства? 2. Які окремі частини комплексу маркетингу фірми Swedeborg ви виявили в описаній ситуації?