Предмет: Математика,
автор: drumavitalina63
581. Скiльки коштують 10 кг цукерок, якщо за 4 кг таких цукерок заплатили 256 грн?
Ответы
Автор ответа:
4
1)256:4=64 грн. - за 1 килограмм
2)64•10=640 грн. - за 10 кг
Ответ:640 грн
Интересные вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: daria043
Предмет: Русский язык,
автор: allymatov
Предмет: Алгебра,
автор: saaykaaa22
Предмет: География,
автор: angel8254
Предмет: Русский язык,
автор: anna841057