Предмет: Математика, автор: kirillkovtsenkov

Помогите решить задачу пожалуйста.
Яблоки стоили 1,50€.Их уценили на 15%.какова новая цена яблок

Ответы

Автор ответа: sabrinaelibaeva
1

Ответ:

1,50€÷100=0,015€

0,015×15=0,255€

1,50€-0,225=1,245€

Пошаговое объяснение:

Новая цена равна 1,245€


kirillkovtsenkov: спасибо
sabrinaelibaeva: незачто бро
Автор ответа: abatmadi11
0

Ответ:

1,27

Пошаговое объяснение:

1,50%15=2,25-1,50=1,27

Интересные вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
Дуже швидко потрібно!!!!
Допоможіть будь ласка!!!!Зробіть правильно!!!
1)Випишіть із речень числівник з іменником словами, у дужках зазначте групу значенням, розряд та групу за будовою Зразок: Невдовзі його пасіка стала найбільшою у світі -налічувала 10 тисяч бджолосімей. - десять тисяч бджолосімей (кількісний, цілий, складений).
1.Кар'єру пасічника почав у 23 роки.
2.У 1814 році бджоляр сконструював 1 у світі рамковий вулик.
3. Школа випустила більше 700 кваліфікованих пасічників.

2). Знайдіть у реченнях займенники, визначте початкову форму, розряд, рід, число, відмінок Зразок:
У ньому рамка стала самостійною частиною бджолиного житла. У ньому-п.ф. він, особовий, чол.р., одн., М.в.
1.Він вважав такий метод варварством та безглуздям.
2.Це дозволило відкривати вулик, оглядати його та збирати мед без жодної шкоди для комах.
3.«Медовий геній» впроваджував свій винахід насамперед у власному господарстві.​