Предмет: Математика,
автор: 2c679rcbn5
За 3кг картоплі заплатили 45грн скільки коштують 19кг картоплі ?
Ответы
Автор ответа:
0
1) 45÷3=15(грн)–за 1 кг картоплі
2) 19×15=285(грн)–за 19 кг картоплі
Відповідь: 19 кг картоплі коштує 285 грн
2c679rcbn5:
Дякую
Интересные вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ImpereSquad
Предмет: Литература,
автор: laninaa932
Предмет: Русский язык,
автор: Tidaynitoshka
Предмет: Информатика,
автор: kazachka1977
Предмет: Литература,
автор: 11111dhkuyhgh