Предмет: Математика,
автор: goncarenkokarina91
1. (х:11)-27)•4=24
2. Мама купила 2кг яблук та 6 кг мандаринів. За всю покупку вона заплатила 198 грн. Яка ціна мандаринів якщо 1 кг яблук на 13 грн коштує дешевше, ніж 1 кг мандаринів??
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1)2*а=2а(грн)-стоят все яблоки.
2)3*с=3с(грн)-стоят все мандарины.
3)(2а+3с)(грн.)-стоимость всей покупки
Интересные вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: yukotype
Предмет: Английский язык,
автор: ksusataluko8935
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним