Предмет: Математика,
автор: murkamaria450
За 3 кг картоплі заплатили 63 грн. Скільки коштують 18 кг картоплі?
Sofiykaberkut2011:
63:3=21
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
планскам
Пошаговое объяснение:
химххиххиххиих
Автор ответа:
0
Спочатку дізнаємось скільки коштує 1 кг: 63÷3= 21грн
Далі множимо на 18 кг: 21×18=378 грн
Відповідь: 378 кг
Интересные вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: boldyrevdenis19
Предмет: Українська література,
автор: martunyk202201
Предмет: История,
автор: sonyakonst22
Предмет: Математика,
автор: mzazerskij
Предмет: Математика,
автор: ivanovaAA2007