Предмет: Алгебра,
автор: wixerty1
За 3 кг яблук заплатили 45 грн. Скільки коштують 7 кг таких
яблук? как это зделать пропорцією?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1) 45:3=15
2) 15•7=105
обяснения
wixerty1:
это не пропорція геній!
Интересные вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: smolkinadiana29
Предмет: Геометрия,
автор: tretak028
Предмет: Математика,
автор: kolesnik196
Предмет: Математика,
автор: nkerofeeva3537